Atrakcje

Posiadamy szereg atrakcji, które uatrakcyjnią Twój pobyt lub imprezę.

Strzelnica laserowa

W naszym symulatorze prawdziwy śrut został zastąpiony wiązką laserową, a wyniki wyświetlane są na tablicy elektronicznej. Dzięki naszej strzelnicy każdy ma możliwość poczuć dreszczyk emocji podczas strzelania z prawdziwej broni przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa uczestników, obserwatorów i uniknięciu jakichkolwiek szkód dla środowiska.

Jest to świetna rozrywka w której udział może brać każdy, bez względu na wiek a jedynym kryterium uczestnictwa jest umiejętność utrzymania pełnowymiarowej broni. Przez to, że jest to jedyna tego typu strzelnica laserowa w Polsce zdecydowana większość uczestników ma po raz pierwszy kontakt z pełnowymiarową bronią.

Lasersniper

to elektroniczny symulator strzelecki przeznaczony zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Gracze strzelają do symulatora na wielkim ekranie, broń wygląda niezwykle realistycznie (strzelby strzelające laserem). Gracz celuje w ekran, wiązka laserowa zostaje wykryta przez wyspecjalizowaną kamerę, która sprawia, że symulacje i gry reagują w czasie rzeczywistym na strzał gracza.

Archery arena

Na dwóch końcach boiska do walki stają dwie drużyny pięcioosobowe. Po gwizdku każdy zawodnik musi podbiec po łuk i strzały, które znajdują się na środku pola walki. Gdy gracz zdobędzie swoje uzbrojenie musi jak najszybciej zająć dogodną pozycje za jedną z dmuchanych przeszkód. Zwycięża drużyna, która wystrzeli pięć krążków z maty łuczniczej przeciwnika lub wyeliminuje wszystkich członków przeciwnej ekipy.

Jest to dosyć młoda forma aktywnego spędzania czasu, gdzie uczestnicy mogą się wczuć w legendarną postać Katniss z książki „Igrzyska Śmierci”. Dwie drużyny stają naprzeciwko siebie, i każdej
z nich przyświeca jeden cel – ZWYCIĘŻYĆ! Do dyspozycji mają łuki, oraz specjalnie skonstruowane strzały tak, aby rozgrywka była w 100% bezpieczna i bezbolesna dla wszystkich uczestników. Ich zadaniem jest umiejętne ukrywanie się za dmuchanymi przeszkodami oraz skuteczna eliminacja przeciwnej drużyny. Tylko jedna z drużyn schodzi z boiska „na tarczy” bo o zwycięstwie decyduje strategia i współpraca, ale obydwie drużyny schodzą z boiska z pozytywnymi wrażeniami i uśmiechem na twarzy.

Quady

Bumper ball

W Bumper ball zawodnicy mierzą się w grze wzorowanej na piłce nożnej. Boisko ma dwie bramki, a gole strzela się kopiąc piłkę. Jednak od tradycyjnego footballu gra różni się znacznie. Po pierwsze zawodnicy ubrani są w specjalne dmuchane kule, a po drugie zarówno udział, jak i kibicowanie dostarczają potężnej porcji śmiechu. Poważne znaczenie ma też fakt, że w tym sporcie wszyscy mają równe szanse. Nie ważne, jak często grasz w piłkę. Nie ważne, jak dobrze to robisz. Ważne, czy potrafisz utrzymać równowagę, orientację i czy masz zespół, który odnajdzie się w niecodziennych warunkach.

Wziąć udział w tej rozgrywce może każdy. Zawodnicy dwóch drużyn wkładają na siebie kolorowe, dmuchane kule, wchodzą na boisko i rozpoczynają grę. Dość szybko dochodzi do pierwszych zderzeń i widowiskowych wywrotek, które są jednak bezpiecznie i bezbolesne. Gracze w buble football chronieni przez miękkie kule, przez co nie doznają urazów, ale mają problemy z utrzymaniem równowagi i orientacją w polu gry. Często turlają się po boisku usiłując złapać równowagę i stanąć na nogi. Wszystko to składa się na przezabawne widowisko, które dostarcza śmiechu i emocji zawodnikom i kibicom. Piłka nożna jeszcze nigdy nie była tak zabawna!

Paintball

Wiatrówka

Łucznictwo